TYÖT

TYÖT

ME-LOGO-VALK.png

MIKÄ ON ME FILMS?

ME Films tuottaa laadukasta, inspiroivaa ja tehokasta videoviestintää

kaiken kokoisille yrityksille ja projekteille.

ME Films on palkittujen tekijöiden tiimi.

Tarinamme alkoi vuonna 2014 elokuvakoulussa, jonka jälkeen olemme toteuttaneet

satoja videotuotantoja aina markkinointivideoista,

yritysvideoihin, streamauksiin sekä brändivideoihin.

ME Films 🧡 ihmisläheinen tarinankerronta, tiimityöskentely,

joustava yhteistyö sekä laadukas lopputulos.

 

Hallitsemme videotuotannon eri alustoille, aina somesta televisioon ja leffateatteriin.

Jos sinä haluat kertoa tarinasi videon muodossa niin ota yhteyttä vastaaviin tuottajiimme

ja lähdetään yhdessä suunnittelemaan toteutusta.

ME

MYYNTI JA LUOVA SUUNNITTELU

Aino Mättö

Aino Mättö

Vastaava tuottaja

0400 829 186

aino@mefilms.fi

Janiv Oskár

Janiv Oskár

Vastaava tuottaja

050 547 9684

janiv@mefilms.fi

Toni Annala

Toni Annala

Tuotantopäällikkö

044 040 9807

toni@mefilms.fi

VISUAALINEN TIIMI

Santeri Norrbacka

Santeri Norrbacka

Luova tuottaja

040 041 6902

santeri@mefilms.fi

Teemu Lehto

Teemu Lehto

Visuaalinen artisti

050 490 9320

teemu@mefilms.fi

Kerttu Mättö

Kerttu Mättö

Visuaalinen artisti

050 380 4141

kerttu@mefilms.fi

INFO

Sinä?

Jos haluat työskennellä tiimeissämme, laita vapaamuotoinen hakemus maililla janiv@mefilms.fi

Helsinki

Helsingin toimistomme

Nilsiänkatu 10 A

00510 Helsinki

Seinäjoen toimistomme

Vaasantie 11

60100 Seinäjoki

Seinäjoki

Seuraa meitä somessa ja pysy ajantasalla!

  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

© 2020 by ME Films.