TYÖT

TYÖT

ME-LOGO-VALK.png

MIKÄ ON ME FILMS?

ME Films tuottaa laadukasta, inspiroivaa ja tehokasta videoviestintää kaiken kokoisille yrityksille ja projekteille. ME Films on palkittujen tekijöiden tiimi.

Yhteistyömme alkoi vuonna 2014 elokuvakoulussa, jonka jälkeen olemme toteuttaneet satoja videotuotantoja aina markkinointivideoista, yritysvideoihin, streamauksiin sekä brändivideoihin.

 

ME Filmsin ydintä ovat ihmisläheinen tarinankerronta, tiimityöskentely, joustava ja asiakaslähtöinen yhteistyö sekä laadukas lopputulos. Hallitsemme videotuotannon eri alustoille, aina somesta televisioon ja leffateatteriin.

Jos sinä haluat kertoa tarinasi videon muodossa niin ota yhteyttä vastaaviin tuottajiimme ja lähdetään yhdessä suunnittelemaan toteutusta.

ME

MYYNTI JA LUOVA SUUNNITTELU

ME Films videotuotanto mainosvideo yritysvideo
83987f8e-caaa-464d-ba52-99a761204b7d.jpeg
Aino.jpg
IMG_6446.jpeg

Aino Mättö

Janiv Oskár

Toni Annala

Minna Kortesmaa

Janiv Oskár

Vastaava tuottaja

050 547 9684

janiv@mefilms.fi

Toni Annala

Tuotantopäällikkö

044 040 9807

toni@mefilms.fi

Aino Mättö

Vastaava tuottaja

0400 829 186

aino@mefilms.fi

Minna Kortesmaa

Tuottaja, käsikirjoittaja

046 523 8188

minna@mefilms.fi

VISUAALINEN TIIMI

86422075_1625369210935254_77316404823248

Santeri Norrbacka

Santeri Norrbacka

Luova tuottaja

040 041 6902

santeri@mefilms.fi

Näyttökuva 2020-4-23 kello 12.01.41.pn

Teemu Lehto

Teemu Lehto

Visuaalinen artisti

050 490 9320

teemu@mefilms.fi

Videotuotanto_streamaus_mainosvideo.jpg

Kerttu Mättö

Kerttu Mättö

Visuaalinen artisti

050 380 4141

kerttu@mefilms.fi

INFO & LASKUTUS

jennis0.jpg

Jenni Niemiaho

Taloushallinto

040 167 6680

Jenni@mefilms.fi

Näyttökuva 2021-11-10 kello 13.25.55.png

Helsinki

Helsingin toimistomme

Katajanokankatu 4 A 6

00160 Helsinki

Seinäjoki videotoimisto.jpg

Seinäjoki

Seinäjoen toimistomme

Vaasantie 11

60100 Seinäjoki

Seuraa meitä somessa ja pysy ajantasalla!

  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

© 2020 by ME Films.